Ambalajlama Hizmetleri


Tekin Nakliyat'ın sunmakta olduğu Ambalajlama Hizmetleri ile taşıma süresince içiniz rahat olmasını sağlıyoruz.

Ambalajlama Hizmetleri 1

Evden eve nakliyat öncesi yapılacak ambalajlama, nakliye işinin en önemli unsurlarından biridir. Ambalajlama sırasında uygulanan titiz işçilik ve kullanılan ambalaj malzemesinin çeşidi ile kalitesi, eşyaların güvenle, hasarsız yeni yerine taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Yılların deneyimine sahip firmamız personeli, her türlü ambalajma işlemini olması gerektiği gibi titizlikle yerine getirmektedir.


Malzeme türüne göre en uygun ambalajlama

Ambalajlama Hizmetleri 2Nakliye işlemi öncesi tüm malzemeler çeşidine göre en uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir. Kırılma riski bulunan her türlü cam ve porselen eşyalar mutlaka hava kabarcıklı naylon ile ambalajlanır.

 


İyi ambalajlama taşınmayı kolaylaştırıcı unsurlardandır.

Tüm ev eşyaları en kaliteli malzemeler ile ambalajlanır. Eşyaların ambalajlanması, evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli unsurlarından biridir.Ambalajlama Hizmetleri 3

Evden eve nakliye öncesi ambalajlama hizmetlerinin kalitesi, sorunsuz, hasarsız taşımacılık sağlar. İyi ambalajlama aynı zamanda yeni adrese taşınan eşyaların daha rahat ve pratik şekilde yeni yerlerine yerleştirilmesini sağlar. Firmamızın ambalajlama işlemleri yeni adresinize yerleşmenizi de kolaylaştırır.

Evden eve nakliyat hizmetleri her bakımdan profesyonellik gerektirir. Eşyanın ambalajlanması, araca yüklenmesi ve uygun şekilde yerleştirilmesi, yolculuk esnasında araç sürücüsünün yoğun dikkati, yeni adreste eşyaların boşaltılması ve ve yeni eve taşınması uzman kadromuz tarafından yerine getirilmektedir.