Sigortalı Taşımacılık


Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık hizmetimizle eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Tekin Nakliyat Emtia Sigortası ile esyalarinizi güvence altına alınız.

Tekin taşımacılık Evden Eve Nakliyat sektöründe uzman ekspertiz temsilcileri ile eşyalarınız taşınmadan önce sigortalı taşımacılık hakkında bilgi verirler. Nakliyat sırasında meydana gelebilecek görünmez kazalara karşı sigortalı taşıma planını müşteriye anlatırlar. Sigortalı taşımacılık özellikle şehirler arası taşımada önemli bir yer tutar. Müşterilerimiz eşyalarını güvence altına almış olurlar. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Taşıma öncesinde tüm eşyalarınız anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından 50.000 TL değerinde eşya sigortası yapılarak güvence altına alınır. Nakliye sırasında eşyanızın zarar görmesi halinde eşyanın maddi değeri sigorta firmaları tarafından karşılanmaktadır. Eğer zarar gören eşya onarılabilecek bir durumda ise firmamız tarafından karşılanır. Yapmış olduğumuz sigortanın kapsamı yangın, hırsızlık, eşyanın zarar görmesi, aracın seyir halinde giderken devrilmesi gibi olumsuz durumlara karşı her eşya sigortalanmaktadır. Ankara Merkezli Tekin Taşımacılık olarak şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı dahilinde taşınmaktadır.