Banka Taşımacılığı


Banka TaşımacılığıKurumsal ve bireysel kimliğe her zaman önemini vurgulayan Ankara Tekin Nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğu üstün başarı ve gayreti banka taşımacılığı hizmetlerinde de göstermektedir.

Banka taşımacılığı hizmeti öncesinde bankanıza gelen eksperimiz ilk olarak gerekli etüt çalışmalarını yapar. Buradaki amacımız taşınacak eşyaları tanıyıp, bunlar için gerekli araç ve ekipmanı belirlemektir. Eksper eşyalarınızın miktarını, hacmini, çalışacak personel sayısını, araç tipini belirler. Hizmet detayı hakkında bankamız yeterli oranda bilgilendirildikten sonra anlaşma olması halinde sözleşme ve sigorta kapsamında eşyalarınız taşınır.

Taşınma günü banka görevlileri firmamızın elemanlarından sorumlu olmaz, müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparsınız.

Banka taşımacılık hizmeti sağlanacağı gün Ankara Tekin Nakliyat tarafından verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilecektir.

Neden Ankara Tekin Nakliyat?

1- Banka nakliye işlemi yapılmadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti uygularız. Gereken taşınma programı hazırlandıktan sonra, taşınma tarihinizde eşyalarınız taşınır.

2- Firma ekspertiz görevlimizin yapmış olduğu çalışma programına sadık kalınarak banka içerisindeki tüm eşyaların nakliyesi başlar.

3- İlk olarak taşınacak eşyalar masa, dolap, sandalye bazındaki eşyalardır. Bu eşyalara ilk olarak demonte edilir ve arkasından havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalar tekrar yeni bir banka kurumuna taşınacak ise demonte gören eşyalara burada da monte işlemi yapılır ve eşyalarınız banka çalışanlarımızın kullanımına hazır sunulur.

4- Tüm dosya ve önemli evraklar karton koliler içine konulur. Herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için koliler üzerine belgenin türü hakkında yazılar yazılır.

5- Elektronik eşyalar özel ambalaj malzemeleri ile paketlendikten sonra koliler içine konularak ayrı ayrı yazılır. Koliyi taşıyan personel daha dikkatli taşıması için koliler üzerine gerekli ibareler yazılır.

Belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler Ankara Tekin Nakliyat güvencesi altında yapılacağını taahhüt ederiz. Banka taşımacılığı hizmeti kapsamında taşınan tüm eşyalar sigorta kapsamı altındadır. Eşyanızın başına her hangi bir zarar gelmesi durumunda muhatabınız sigorta firmalarıdır. Taşınma günü nakliyat sigorta poliçesi müşterimize verilecektir.

Tekin Taşımacılık sadece Ankara içerisinde değil tüm Türkiye içerisine nakliye işlemini gerçekleştirir. Tüm bu işlemler, Takin Taşımacılık hizmet kalitesi, hızı ve imkanları ile gerçekleştirilecektir.