Kaliteli Evden Eve Nakliyat


Tekin Taşımacılık ile Kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ankaranın en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini yıllara dayalı deneyim, uzman kadromuz ile titizlikle size sunuyoruz. Ankara nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yerini sağlamlaştırmış bulunan firmamız, sizlerin de hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bakımlı ve temiz araçlarımız, bu amaca yönelik tasarlanmış tam donanımlı çelik kapalı kasalarımız ve hasarsız nakliyeyi sağlayacak ambalaj malzemelerimiz ile tüm ev ve büro eşyalarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili olarak yeni adresinize taşınacaktır.

Evden Eve NakliyatEvden eve nakliyat işlemi deneyimi uzun yıllara dayanan uzman kadromuz ve kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık konusunda titiz, işçilik anlayışına sahip kadromuz, her türlü ev ve büro eşyanızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize taşıyacaktır. Ankara'dan yurdumuzun dört bir yanına yıllardır yüzlerce ev eşyası taşıma hizmeti vermiş olan firmamız, sizlerin de hizmetinde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Evden eve nakliyat şirketimizde her türlü eşyanın taşınması tamamen kendimize ait araçlar ile yapılır.

Evinize web sitemizde gördüğünüz nakliye araçlarımızdan farklı bir araç gelmez. Evden eve nakliyatta kullandığımız kamyonlarımız, kapalı çelik kasalıdır ve kasa içleri eşyanın en emniyetli şekilde taşınması için tasarlanmıştır.

Eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanarak taşınır.

Evden eve taşıma işlemi öncesi tüm malzemeler özenle ve çeşidine uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Kırılma riski bulunan her türlü cam ve porselen eşyalar mutlaka hava kabarcıklı naylon ile ambalajlanır. Ambalaj hizmetlerimiz hakkında bilgi için tıklayınız: Ambalajlama Hizmetleri