Asansörlü Taşımacılık


Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmeti ile taşınma işlemlerinizi hızlandıran Tekin Taşımacılığı tercih ederek doğru bir karar verdiniz. Asansörlü Taşımacılık hizmeti ile size daha güvenli ve hızlı hizmet veriyoruz.

Eşyalarınızın alınacağı mevcut evinizin ve taşınacağınız yeni evin cephe şartlarının uygun olması durumunda, evinizi asansör aracımız vasıtası ile daha hızlı bir şekilde taşımaktayız. 

Evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel anlayış ile sunan firmamız, asansörlü nakliyat ile hizmet kalitesini artırmaktadır.

Asansörlü TaşımacılıkAnkara merkezli faaliyet gösteren asansörlü evden eve nakliye şirketimiz Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine evden eve taşımacılık faaliyetlerini deneyimli kadrosu ile profesyonel bir şekilde yürütmektedir. 

Ankara evden eve nakliyat şirketleri arasında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamış bulunan nakliye firmamız, sizlerin de taşınma işlemlerinizi yerine getirmekten memnuniyet duyacaktır. Her zamanbakımlı ve temiz araçlarımız, ev ve işyeri eşyası taşımak için tasarlanmış kapalı çelik kasalarımız ve hasarsız taşınmayı sağlayacak kaliteli ambalaj malzemelerimiz ile tüm eşyalarınız, deneyimli personelimizce garantili olarak yeni adresinize taşınacaktır.

Asansörlü Taşımacılık yararları.   

Asansörlü Taşımacılık çok daha kısa sürede ve daha sorunsuz bir taşınma için tercih edilebilir. Özellikle yüksek katlardaki yeni adresiniz için taşınma sürenizi kısaltır ve çok daha pratik hale getirir. 

Ev eşyalarınızın nakliyesinde asansör kullanmak isterseniz, eşyaların alınacağı ve taşınacağı her iki evin de önünde asansör aracımızın yanaşması ve gerekli düzeneği kurması için uygun koşullar mevcut bulunmalıdır.

Asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınız çok daha güvenli olarak ve kısa sürede yeni adresinize aktarılmış olur. 

Eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanarak taşınır.

Deneyimli firmamız sizlere özenle sunacağı evden eve nakliye işlemleri öncesi tüm eşyalarınızı çeşidine göre en doğru ambalaj malzemeleri ile paketleyecektir. Kırılma riski taşıyan her türlü hassas cam ve porselen eşyalarınız mutlaka hava kabarcıklı naylonlar ile ambalajlanarak emniyetli bir taşıma sağlanacaktır.