Fuar Taşımacılığı


fuar2

Ankara Tekin Nakliyat evden eve taşımacılık, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde uzman olduğu gibi aynı zamanda fuar taşımacılık hizmetlerinde de sektörün lider markası olmaya devam etmektedir. Fuar, stand, kongre, sergi vb. tanıtımlarınızda nakliye ihtiyacınız var ise en hesaplı fiyatlarla, güvenilir, kaliteli olarak Türkiye genelinde fuar taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Fuar Taşımacılığı işlemleriniz için birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Yapmış olduğunuz Türkiye lokasyonlu tüm tanıtım ve etkinliklerinizde sizleri hem zamanda ve yüksek çıkan taşınma fiyatlarını bir kenara bırakıp tecrübeli eleman kadromuz ve son model nakliyat araçlarımız ile nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Amacımız her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi müşteri memnuniyetini amaçlamaktır.

Ankara Tekin Nakliyat olarak hızlı ve güvenilir hizmet alanı doğrultusunda profesyonel fuar taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

1- Fuar taşımacılığı hizmeti öncesinde gerekli fizibilite raporları oluşturulması ve taşınmanın kusursuz olarak geçmesi için çalışma programı hazırlanır.

2- Eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği yer belirlendikten sonra taşınma tarihinde nakliye hizmetine başlanır.

3- Eksperimiz eşyalarınızı inceledikten sonra gerekli olan araç, ekipman ve personel temini yapmak için gerekli organizasyon şemasını hazırlar.

4- Tüm fuar, stand, tanıtım eşyalarınız demonte ve monte işlemleri sonrasında ambalajı yapılır.

5- Ağır eşyalarınız bulunuyor ise forklift, vinç ve paletler kullanılarak taşıma yapılır.

6- Tüm taşıma araçlarımız kapalı çelik kasa araçlardan oluşup, liftli sistem mevcuttur.

7- Tüm yükleme ve boşaltma işlemleriniz Ankara Tekin Nakliyat tarafından sağlanmaktadır.